Bafra Kızılırmak İlkokulunda lokma dökümü

Bafra Kızılırmak İlkokulu Sağlık Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından sosyal sorumluluk ve yardımlaşma duygusunu geliştirmeyi amaçlayan “Temiz Okul Temiz Sınıf Temiz Hamur” temalı “Hamurumu Yoğurdum Lokmamı Döktüm Tatlımı Yedim” projesi kapsamında lokma dökümü ve öğrencilere ikramı gerçekleştirildi.

SAMSUN - Bafra Kızılırmak İlkokulu Sağlık Temizlik ve Beslenme Kulübü tarafından sosyal sorumluluk ve yardımlaşma duygusunu geliştirmeyi amaçlayan “Temiz Okul Temiz Sınıf Temiz Hamur” temalı “Hamurumu Yoğurdum Lokmamı Döktüm Tatlımı Yedim” projesi kapsamında lokma dökümü ve öğrencilere ikramı gerçekleştirildi.
Etkinliğe Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Katipoğlu, İstanbul Genç İşadamları Başkanı Sayın Emre Şen ve İş insanı Ahmet Kocabaş katılarak öğrencilerimize lokma ikramında bulundular.
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Katipoğlu okullarımızda yapılan sosyal etkinlik ve toplum hizmeti çalışmalarıyla  birlik ve beraberliklerinin arttığını, yardımlaşma duygularının geliştiğini belirtti.
Okul Müdürü Arif Şahin öğrencilerimizin “Temiz Okul Temiz Sınıf Temiz Hamur”  temalı “Hamurumu Yoğurdum Lokmamı Döktüm Tatlımı Yedim” projesi ile hamurun nasıl yoğrulduğunu, lokmanın nasıl döküldüğünü görerek tatlılarını yediklerini belirterek lokma dökümüne sponsor olan değerli öğretmenimiz Nilüfer Ayyıldız ve pilot Nagihan
Karaman’a  teşekkür etti. (Tarih: 12-12-2019)
KANALI: Etkinlik

    Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.