EBA Hakkında

Eğitim Bilişim Ağı

Eğitim Bilişim Ağı (EBA)

Eğitimin geleceğe açılan kapısı olan Eğitim Bilişim Ağı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından her bir bireyin kullanımına ücretsiz olarak sunulan çevrimiçi bir sosyal eğitim platformudur.

Eğitim, hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. EBA; okulda, evde, kısacası zamandan ve mekândan bağımsız olarak ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman kullanabilir. Bu da eğitimin dört duvar dışında da gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu platformun amacı; bilgi teknolojileri aracılığıyla etkili materyal kullanımını destekleyip teknolojinin eğitime entegrasyonunu sağlamaktır. EBA, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş e-içerikler sunmakta, eğitim ve teknolojideki yenilikleri takip ederek gelişmeye devam etmektedir.

EBA’da bulunan e-içerikler, alanında uzman ekipler tarafından üretilmekte; ayrıca Türkiye’de ve dünyada dijital yayıncılık alanında önde gelen eğitim firmaları tarafından sağlanan içeriklerle de zenginleştirilmektedir. Aynı zamanda eğitim platformumuz öğretmen ve öğrenci kullanıcı kitlesinin yaptığı paylaşımlarla birlikte gittikçe büyüyen bir kaynak havuzu haline gelmiştir.

Sosyal bir platform olan EBA çatısı altında buluşan öğrenmeye ve paylaşmaya hevesli tüm bireyler Türkiye’nin dört bir köşesindeki akranlarıyla işbirliği yaparak ekip çalışması içinde bulunma fırsatını yakalayacaktır. EBA’da bulunan e-içerikler farklı öğrenme stillerine (sözel, görsel, sayısal, sosyal, bireysel, işitsel öğrenme) sahip öğrencileri de kapsamaktadır. Böylece öğretmen merkezli eğitimden öğrenci merkezli eğitime geçilmesi daha da kolaylaşacaktır. Bu da ezberci zihniyetten uzak, nitelikli kaynakları süzüp araştıran, yorumlayan ve bilgiden bilgi üretebilen bireylerin yetiştiği bir ülkenin temellerinin atılmasına yardımcı olacaktır.

EBA’nın sosyal ağ yapısı öğretmenleri de ortak bir paydada buluşturarak eğitime el birliğiyle yön vermelerini sağlamaktadır. Ayrıca öğretmenlerimiz, mesleki gelişimlerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen eğitimler sayesinde yeni bakış açıları kazanmaktadır.

EBA, sahip olduğu detaylı raporlama sistemiyle karar vericiler için eğitimde mevcut durumun fotoğrafını çekerek geleceğin eğitim stratejilerinin belirlenmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca verilen bu anlamlı dönütler sayesinde veliler de çocuklarının aldığı eğitimin niteliğini EBA üzerinden takip ederek görebilecek, eğitimin iyileşmesine ve kalitesine katkıda bulunabilecek ve eğitimde eskisinden daha fazla rol almış olacaklardır. Artık toplum olarak eğitim tüm paydaşların sorumluluğunda olacak, katkılarımızla büyüyecek ve kendi geleceğimizi şekillendirme imkânına kavuşmuş olacağız.

Bütün bu özellikleriyle EBA; FATİH Projesinin en temel amacı olan ‘’ eğitimde fırsat eşitliği’’ ilkesini sağlamaya devam edecektir. Eğitimin tüm paydaşlarını kapsayan EBA sizlerin katkılarıyla daha da büyüyecek, güçlenecek ve gelişecektir.

EBA, içinde bir dolu dünya barındırır. Bunlar;

Öğretmenlerimiz için,

Meslektaşlarıyla birlikte etkili bir şekilde iş birliği yapabilmeleri, öğrencileriyle eğitsel paylaşımlarda bulunabilmeleri için tasarlanmıştır. Öğretmenlerimiz; EBA Ders’te oluşturduğu veya takip ettiği gruplar içinde eğitsel tartışmalara katılabilir, eğitsel paylaşımlar yapabilir, öğrencilerine çalışmalar gönderebilir, kişiye özel takvim planına göre gönderilen çalışmaları ve yaklaşan etkinlikleri takip edebilirler. Ayrıca burada yer alan içerik geliştirme araçlarını kullanarak ürettikleri içeriklerle Milli Eğitim Bakanlığı’nın tüm dünyaya e- içerik ihraç etme vizyonuna katkı sağlayabilirler.

Öğrencilerimiz için,

Çok daha verimli çalışmalar yapabilmeleri ve çalışmalarının karşılığını alabilmeleri için tasarlandı. Öğrencilerimiz EBA Ders’le, sınıf arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte çalışabilir, iletişim kurabilir ve paylaşımda bulunabilir. Ayrıca öğrencilerimiz, öğretmenlerinin gönderdiği ödev ve alıştırmaları takviminden anlık takip ederek çalışmalarını zamanında yapabilir, dilediği zaman dilediği konuya çalışabilir. Okulunda paylaşımlar yaparak, oylama ve etkinliklere katılarak hem okulda hem de okul dışında öğrenmeye devam edebilirler.

Haber Modülü

Öğretmen ve öğrencilerin yaptığı birbirinden güzel çalışmaları herkesin duyması, görmesi, örnek alarak daha da iyisini geliştirebilmesi amacıyla tasarlanan bir modüldür. Yapılan her türlü etkinlik ya da haber değeri taşıyan faaliyet buraya eklenir ve EBA denetim ekibi tarafından yapılacak olan uygunluk kontrolünden geçtikten sonra yayınlanır.

Sizden gelen küçük bir duvar takvimi çalışması da bir haberdir, kültürel bir başarı da… Öğrencilerin spor dalındaki başarıları, yarışmalarda aldıkları dereceler, okulların katıldığı projeler… Kısacası sizin yaptığınız her çalışma bizim için görülmeye değer bir haberdir.

Video Modülü

Eğitim Bilişim Ağı’nın video modülü, eğitsel amaçlı videoları tek bir adreste bulabilmeniz için tasarlandı. Ders destek, kişisel gelişim, belgesel, çizgi film, rehberlik, meslekî eğitim gibi alanlarda bireysel ve toplu öğrenmeyi destekleyen videoların yer aldığı bu modülde her branştan geniş bir yelpazede kullanabileceğiniz videoları bulabilirsiniz. Ayrıca önemli günlerde izleyebileceğiniz videolar, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üretilen videolar, öğrenme ortamlarını zenginleştiren çeşitli belgeseller de burada yer alır.

Öğretmen ve öğrencilerimizin göndereceği videolarla daha da zenginleşen bu modülde yer alan içerikler ile öğrenme süreci daha keyifli bir hale gelecektir.

Görsel Modülü

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü arşivinden seçilen fotoğrafların yanı sıra öğretmen ve öğrencilerimizin de katkılarıyla daha da zenginleşen etiketlenmiş görsellerin yer aldığı bu modülde sizler için hazırlanan harita ve grafikler de bulunmaktadır. Farklı derslerde kullanabilecek bu materyallerle derslerin görselliğin artması, konunun daha iyi kavranması amaçlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz bu modülü öğretmenlerinin verdikleri ödevlerde yararlanabileceği güvenilir bir fotoğraf arşiv kaynağı olarak kullanabilecektir.

Ses Modülü

Bu modül sayesinde ses tabanlı ders destek, kişisel gelişim, tarih ve kültür programları, sesli kitaplar, yabancı dil dinleme metinlerini tabletinize veya müzik çalarınıza indirebilirsiniz. EBA ses modülünde, yürürken, spor yaparken, metroda-otobüste-trafikte zaman geçirirken dinlemeniz için hazırlanmış; sesli kitaplar, eğitici radyo programları ve müzik arşivimizden örnekler sizleri bekliyor. Ayrıca sizler de hazırlayacağınız ses dosyalarını bu modülden paylaşabilirsiniz.

Kitap Modülü

Kitap modülü, derslerde kullanılabilecek ders kitaplarını e-kitap olarak PDF haliyle bilgisayar veya etkileşimli tahtanıza indirebilmeniz ve buralarda kullanabilmeniz amacıyla tasarlanan bir modüldür. Ayrıca sizler de faydalı olacağını düşündüğünüz e-kitapları bu modülden paylaşabilirsiniz. Kitap modülüyle öğretmen ve öğrenciler kitaplarını yanında taşımak zorunda kalmadan istediği her yerde tabletlerinden kitaplarına ulaşabilecekler.

Dergi Modülü

Eğitimde kullanılabilecek, ilginizi çekebilecek, takip edebileceğiniz eğitim, kültür ve bilim dergilerine bu modülden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda size ait dergileri bu modül aracılığıyla herkesle paylaşabilirsiniz.

Doküman Modülü

Eğitim materyali olarak kullanabileceğiniz rehberlik, ödev, yazılı, plan, vs. türünden dokümanı bulabileceğiniz ve katkılarınızla zenginleştirebileceğiniz bir modül olarak tasarlanan bu modülde sizler de yayındaki dokümanlardan faydalanabilir veya yorum yaparak geliştirilmesine katkı sunabilirsiniz.

Yarışma Modülü

Sosyal bir ağ olan EBA bünyesinde düzenlenmiş yarışmaların ürünlerinin paylaşıldığı ve başvuru süreci devam eden yarışmalarla ilgili bilgilerin yer aldığı modüldür. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımlarını dilediğimiz yarışmalarla ilgili duyuruları da buradan takip edebilirsiniz.

Uygulamalar Modülü

Bireysel öğrenmeye hizmet eden ve derslerde kullanılabilecek, Türkiye ve dünyada önde gelen eğitim içeriği üreten firma, üniversite, vakıf, dernek, bakanlık ve STK’lar tarafından sağlanan birçok etkileşimli içeriğin, ders materyalinin ve eğitim portallerinin bulunduğu bir modüldür. Ayrıca ‘’Öğretmenlerimiz için’’ adlı bölümde bulunan portaller de ücretsiz bir şekilde öğretmenlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

EBA Dosya Modülü

Öğretmen ve öğrencilerin sunum, doküman, görsel, ses, video vb. dosyalarını saklayabilecekleri ve birbirleriyle paylaşabilecekleri bir uygulamadır.

e-Kurs Modülü

Bu modül, EBA üzerinden bir çok kazanım ve değerlendirme testine ulaşabileceğiniz ve destekleme ve yetiştirme kurslarının yönetim işlemlerinin yapıldığı modüldür.

EBA Dükkan

Eğitimde FATİH Projesi kapsamında dağıtılan tablet bilgisayarlarda yüklü olarak gelen uygulama marketidir. EBA Dükkan ile yeni uygulamalar indirebilecek, var olanları güncelleyebileceksiniz. İçerisinde z-kitaplar, dergiler, sözlük, hesap makinesi gibi yardımcı kaynaklar, eğitici ve öğretici oyunlar, sesli hikâyeler yer alan market uygulaması gün geçtikçe büyümekte ve seçenekleri zenginleşmekte…

 • Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
 • teşekkür ediyorum.
 • Emeği geçen tüm ekibi kutluyorum.
 • Kısa öz ve güzel.Çok teşekkürler..
 • hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle...
 • çok güzel bir çalışma tebrikler...
 • Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gerçekten içerik zengin olmuş. Umarım daha da zenginleşir.
 • Eğitim ve öğretim için çok yararlı olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca 'paylaş' butonuyla bir çok bilginin paylaşılması heyecan verici ve çok yararlı olacaktır. Ülkemize hayırlı olsun.
 • Emeği geçenleri tebrik ediyorum.Görsel ve zengin içerikli bir tanıtım olmuş. Metinsel açıklamalarla biraz daha genişletilerek daha zengin ve detaylı bir tasarım olabilir. İlk bakışta Eğitimde Fatih Projesi hakkında detaylı bilgi sahibi olan öğretmen arkadaşlar için çok güzel bir tanıtım filmi.
 • teşekkür ediyorum çok güzel..
 • Çağımıza uygun bir çalışma teşekkürler. İnşallah geliştiririz.
 • İçerik çok iyi... Site dizaynı ve kullanımı çok kolay ve iyi... Tebrik ederim...
 • Emeği geçen herkese yürekten teşekkürler.
 • çok güzel emeği geçenlere teşekkür ederim
 • İçerik çok iyi... Site dizaynı ve kullanımı çok kolay ve iyi... Tebrik eder ve başarılar dilerim. Daha çok içerik ve yeni yayınlarıda en kısa zamanda sabırsızlıkla bekliyoruz...
 • Çok güzel bir site olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.
 • Memleketimizin değerli öğretmenleri ve öğrencileri için hayırlı olur inşallah yine her zamanki gibi hüsran yaşamayız. Site güzel fakat faydalı ve uygulanabilir olması dileğiyle...
 • Çok güzel paylaşımlar olması ümidiyle... Emeği geçen herkese teşekkürler...
 • Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel olmuş.
 • Hayırlı olsun .Emeği geçen herkese teşekkür ederim
 • Bir çok eğitim kurumunun içeriklerini bir arada toplamanız ve zengin içerik oldukça güzel. Çok harika bir site. 1-2 hafta inceleyerek, öğrencilerimize çok faydalı olabilecek planlamalar yapabiliriz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
 • Emeği geçenlere teşekkürler. içeriğin daha da zenginleşmesi dileğiyle...
 • Emeği geçenlere teşekkür ediyor, İçeriğin zenginleştirilmesini temenni ediyorum...
 • Tasarım, renk uyumu, okunabilirlik vs çok güzel olmuş. İçeriğe diyecek bir söz yok. Bu kadar kısa zamanda gerçekten harika işler başarılmış. Bizlerinde katkılarıyla eminim ki dünyanın hiç bir ülkesinde olmayan bir eğitim ve öğretim bilgi bankası oluşacak. Emeği geçenlere candan teşekkürler.
 • Muhterem DEMİRTAŞ:Hayırlı olsun.
 • umarım proje başarılı olur ve bilişim teknolojileri öğretmenleri hak ettiği değeri elde eder.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • fethiye den saygılarımla.çok güzel .lütfen devam edin.
 • Emeği geçenlere teşekkürler...
 • Güzel bir proje olmuş. Yapanları kutluyorum.
 • Sitedeki içerikler ve haberler çok faydalı.Fakat EBA'nın biraz daha tanıtıma ihtiyacı var.Bunun için meb.gov.tr ana sayfasına EBa logosu eklense çok iyi olur.
 • proje başarılı olur inşallah
 • Emeği geçenleri tebrik ediyorum. inşallah başarılı olur. fizik kimya biyoloji deneylerinin animasyon veya simülasyonlarını sabırsızlıkla bekliyorum:)
 • Çok güzel bir proje milletimiz için hayırlı olsun. Geleceğin Türkiyesini inşa edecek nesilleri yetiştirmekten gurur duyacağız.
 • çok güzel...
 • çok haika tasarlanmış... elinize ve emeginize saglık...
 • ders kitaplarının pdf olarak sunulması, işimizi epey kolaylaştırdı. Teşekkürler
 • Video çok bilgilendirici olmuş
 • çok güzel olmuş elinize ve emeğinize sağlık
 • Bu sistemi tasarlayanları tebrik ederim.
 • Çok güzel bir proje olmuş.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Tanıtım videosunu, portali ve içerikleri beğenen herkese tüm EBA ekibi adına çok teşekkür ederim.
 • bu güzel çalışmaların çok faydalı olacağına inanıyorum. teşekkürler.
 • 3-5 sene içerisinde Dünyanın en büyük eğitim ağı olacağından eminim.
 • Sınıfımın güneşi sanki; dersi zevkle,daha iyi anlatıyorum.
 • Eba sayesinde morpakampus, okulistik, vitamin gibi eğitim sitelerinin içeriklerinden yararlanmak, sınıftaki ders işlenişini son derece renklendirdi, yeni gelişmeler ve döküman artışı ümidiyle canı gönülden teşekkürler..
 • Çok güzel bir sistem oluşturulmuş. Umarım içerik olarak dünyada bir numara oluruz.
 • Eğitimi teknolojiyle buluşturan bir çalışma.Başarılı olmasını dilerim.
 • Akıllı tahta yı gerçekten akıllı tahta yapacak böyle içeriklere ihtiyacımız var. Teşekkürler EBA
 • Emeği geçenlere teşekkür ederim. Güzel bir site olmuş.
 • Başarı getirmesi dileğiyle...
 • Mükemmel.uzun süre inceledim.keşke bizim zamanımızda da böyle kaynaklar olsaydı.ben de çalışmalarımı paylaşacağım.emeği geçenlere teşekkürler.
 • YASEMİN AKDAĞ:Mükemmel.uzun süre inceledim.keşke bizim zamanımızda da böyle kaynaklar olsaydı.ben de çalışmalarımı paylaşacağım.emeği geçenlere teşekkürler.
 • BÜYÜK ÇIĞIR AÇACAK BİR YAPILANMA AMA GELİŞTİRİLECEK PEK ÇOK YÖNÜ VAR! FİKİR BABASINDAN, SİTE KURUCUSUNA KADAR EMEĞİ GEÇEN TÜM HERKESE TEBRİK VE TEŞEKKÜR...
 • Emeği Geçen herkese teşekkür ederim.
 • ben sınıfta kullanmaya başladım herkese tavsiye ederim.
 • emeği geçen tüm kerkese sonsuz teşekkürler
 • TEBRİKLER
 • Çok güzel, çok teşekür....
 • Emeğinize sağlık teşekkürler ...
 • herşey için teşekkürler
 • HERKESİN YARALANACAĞI BİR SİTE OLMUŞ,EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM
 • TURGUT DEMİR:PROJEYİ ÇOK YARARLI BULUYORUM,ÖĞRETMENLERİMİZİN BU ÇALIŞMAYA ZENGİNLİK KATMASINI DİLİYORUM
 • Yeni başlangıç için fena değil. Tüm öğretmen ve öğrencilerin en kısa zamanda bilgilendirilmesi gerekir. Hızla büyüyecek bir sosyal ağ olacaktır. Adıyaman'dan teşekkürler..
 • Emeği geçen herkese Gebze'den Teşekkürler.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Çok başarılı bir çalışma umarım amacına ulaşır ve
 • Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Başarılı bir platform...
 • Çok teşekkürler,çok yararlı olacağına inanıyorum.Kayseri.
 • Değerli öğretmen arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.Eba projesinin başarılı ve verimli olacağından eminim.
 • EBA projesi,mükemmel.Böyle bir çalışmaya katkı sağlayan bütün arkadaşları kutluyorum.
 • tebrikler ve teşekkürler
 • Katkı sağlayanlara teşekkürler umarım umut edilen bir sosyal ağa dönüşebilir.
 • Unduğumdan çok daha güzel,eğitici-öğretici bir site.Teşekkürler...
 • Milli eğitim tarafından yapılan bir site olduğu için çok sıkıcı olduğunu düşünerek, okul idaresinin de zoruyla girmiştim ama şimdi çıkamıyorum. Çok dolu bir site. Teşekkürler.
 • Hem öğrenci hem de öğretmen için samimi bir şekilde hazırlanmış dinamik bir site. Daha güzel olacağa benziyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
 • Güzel bir çalışma olmuş tabi içerik biraz daha zenginleşecek sanırım ama kutluyorum
 • Paylaşım açısından faydalı olacağını düşünüyorum.Umarım yanılmam.
 • görsel sanatlar dersi içeriğini bekliyorum .bulamadımmm.
 • Tüm eğitim camiasına hayırlı olsun...
 • Teknik ve Meslek Liseleri için hiç bir içeriğe raslayamadım.Umarım yeni içerikleri buluruz.Teşekkürler
 • Emeği geçenlere teşekkürler.
 • ağırlıklı olarak lise düzeyi izlenimi veriyor. umarım ortaokul düzeyide paylaşımlar arttıkça daha iyi olur.
 • Tesekkurler.
 • Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Başarılarınızın devamını eğitim geleceğimiz adına diliyorum...
 • Oldukça başarılı ve kullanımı rahat bir site çok sık gireceğim ve önereceğim emeği geçenleri kutluyor,teşekkür ediyorum.
 • Emekleriniz için teşekkür ederim.
 • ilgi çekici ve faydalı buldum, emek veren herkese teşekkürler.
 • teşekkürler..
 • veli ve öğretmenler öğrencileri iyi yönlendirirlerse ,yönlendirirsek çocuklarımızı isimlerini vermek istemediğim sosyal ağlardan koparıp,bilgi dünyasına kazandıracagımız süper bir site.
 • paylaşımların artması dileklerimle...emeği geçen herkese teşekkürler...
 • Emeği geçen tüm ekibi kutluyorum. Bu tarz çalışmalara katkıda bulunan, doğrudan ya da dolaylı destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Bu yolda başarıların(başarılarımızın) artarak devam etmesi dileğiyle hepinizi selamlıyorum.
 • Başarılı bir platform.Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Emeği geçen herkesi kutluyorum, gerçekten çok güzel çalışmalar yapılmış. Eğitim camiası olarak web 2.0 'ı etkin bir şekilde kullanırız ve hazırlayacağımız kaynaklarla da bu platformu geliştiririz diye ümit ediyorum. Tekrar hepimize hayırlı olsun.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler
 • teşekkürler....
 • ÇALIŞMA GÜZEL. DAHA DA İYİ VE VERİMLİ OLACAĞI ÜMİDİNİ TAŞIYORUM.
 • Kuşkusuz eğitim ve öğretim için çok yararlı olacaktır. Emeği geçen ve geçecek olan herkese teşekkürler. Kendi sınıf düzeyime uygun paylaşımların daha da artmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese hayırlı olsun.
 • Oldukça başarılı buldum. Tebrik ederim.
 • ÇOK TEŞEKÜRLER
 • çok faydalı şeyler var..derslerin paylaşımları artarsa daha da güzel olur..herkese teşekkürler...
 • 1.sınıflar için çalışmalar yok mu
 • başarılı olması dileğiyle herkese selamlar
 • gerçekten amaç çok güzel ama iyi kategorize edilmeli şu an için biraz zayıf ama biz öğretmenler ellerimizdekini yüklemeye başladıkça süper bir yer olacak
 • Öğretimin yanında,milli,manevi ve evrensel değerlerin eğitimini öğrencilerimize kazandırabileceğimiz kaynaklara ihtiyacımız var.Fark yaratan öğretmenlerimize selam olsun....
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDERİM..
 • güzel sayfa...teşekkürler..
 • Emek vedildiği belli.Yararlı bir eğitim ağı olduğu kanısındayım.
 • Süperrrrr bi çalışma....Emeği geçenleri kutluyorum...Artık yabancı menşeili sosyal paylaşım sitelerini kullanmamıza gerek yok...Çağ atlatacak bir oluşum.....Çok beğendim çoook....Tüm eğitim camiamıza hayırlı olsun....
 • Çok önemli bir girişim, umarım akademik başarımızı ulusal ve uluslararası sahada arttırır.
 • SİTENİZİ YENİ İNCELEME FIRSATI BULDUM.BİZLERE FAYDALI OLACAGINI DÜŞÜNÜYORUM.EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
 • 1.sınıflar için çalışmalar istiyorum
 • 1.sınıflar için çalışmalar istiyorum
 • emeklerinize sağlıkkkk
 • Dergiler ve testler dahada zenginleştirirse iyi olur.
 • başarı getireceğine inanıyorum .özellikle görsellerin amacına bir coğrafya öğretmeni olarak daha çok ulaşacağına inanıyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
 • Beden Eğitimi ve Spor branşında da inanıyorum içerik,video ve görseller yer alacaktır.
 • Teşekkür ederiz.
 • görsel sanatlar dersi ile ilgili hiçbir bilgi, kaynak... vb.başlık yok. acaba ben mi bulamadım.
 • Çoook başındayız.Umarım hayırlı ve uğurlu olur...Başarılar
 • Görsel eğitim kaynaklarına evet ama herşeyi bir yerden yönetmeye kalkıp her okulun eğitim kurumunun standartlarını, her öğretmenin bu teknolojiyi iyi seviyede kullanabileceğini varsayıp imkansızlıkları yok sayıp ben söyledim olacak fikrine hayır...
 • EMEK VEREN VE VERECEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
 • çok geç olsa da iyi bir başlangıç...
 • Ülkem adına çok faydalı buluyor,herkese teşekkür ederim.
 • İlk bakışta beğendim, etkili bir ağ olacağını umuyorum. Katkı sağlamaya çalışacağım. Emeği geçenlere tebrikler :)
 • MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM ALANLARINDA DA ÇOK KAPSAMLI VE TÜM BÖLÜMLERE AİT BİLGİLERİN ZAMANLA YER ALACAĞINA İNANIYORUM. EMEĞİ GEÇENLERİN YÜREĞİNE SAĞLIK.
 • Faideli bir site, önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. En kısa zamanda metin ve görsel olarak katkı sağlayacağım. Başarılar.
 • MUZAFFER CİRİT:Herkese eğitime katkı sağlama ve yararlanma imkanı veren bu sistem takdire şayandır.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
 • Bilginin paylaşımını sağlayan çok güzel bir otak çalışma olmuş.Çok beğendim başarılar dilerim.
 • Öğretmenlerin tecrübe ve çalışmalarını paylaşmak içim çok güzel bir platform
 • işte meydan haydi öğretmenlerim PAYLAŞMAYA...emeği geçen herkese teşekkür...
 • Geleceğin eğitim ortamı EBA
 • teknoloji ile öğretmenlerin tecrübeleri birleştiğinde eğitimin çok daha nitelikli olcağını düşünüyorum..teşekkürlerimi çalışmalarımla sunacağım..güzelliklerin devam etmesi dileğiyle..
 • Faydalı bi site. Emeği geçen herkese teşekkürler...
 • Dersler artık çok daha zevkli geçecek şimdi öğrenci olmak varmış teşekkürler.
 • Eğitim Öğretim,kendine güven ve girişimciliği geliştirmesi adına memleketimin güzelliklerini buluşturanlardan Allah razı olsun harika olmuş ellerinize sağlık diyorum.
 • Eba nın kuruluş amacı mükemmel ama şuan itibari ile çok fazla bir denetimden geçtiğini zannetmiyorum..içerik ve paylaşım konusunda sıkı tutulmadığı takdirde ilerde eba bir facebook olabilir.
 • Hayırlı olsun emeği geçenlere teşkkürler...
 • teşekkürler
 • Hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım meslek liseleri içinde görsel, video, kaynak kitap ve teknik program tanıtımı gibi içerikler en kısa sürede oluşturulur.
 • ülkemize hayırlı olsun...
 • etkileşimi ve paylaşımı arttırarak eğitim ve öğretimde başarılarımızı arttıracak olmasına inancım tam.emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.Allah razı olsun...
 • Kapsamlı bir çalışma olmuş.Zamanla içeriğinin daha da artacağına inanıyorum.Emeği geçen herkese teşekkürler..
 • Gerçekten çok güzel olmuş eğitim öğretime yararlı olacağına inanıyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
 • Eğitime farklı bir bakış tebrikler...
 • Başarınızın devamını diliyorum. Eğitimin sosyal ağı daha da yaygınlaşacak...
 • Eğitimde güzel gelişmeler oluyor
 • Çağın gereklerine uygun. Tebrik ederim.
 • BÖYLE GÜZEL BİR SİTE KURUP ETKİNLİKLERİN PAYLAŞILMASI ÖRNEK TEŞKİL ETMESİNE VESİLE OLANLARA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER.
 • güzel bir düşünce...
 • Geliştirilirse ve zenginleştirilirse çok faydalı olabilir..
 • Gerçekten güzel bir proje. Çok faydalı olacağına eminim. Emeği geçen herkese teşekkürler..
 • GÜzel bir paylaşım yeri ,iyi olmuş ,düşünen ve hayata geçirenlere teşekkürler! :)
 • Emeği geçenlere teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.
 • Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
 • güzel olmuş tebrikler
 • Eğitim ve öğretime büyük katkılar sağlayacak çalışmalarınızdan dolayı ellerinize sağlık diyorum.
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
 • Mükemmel bir çalışma.Teşekkürler
 • BU PROJEDE EN UFAK KATKISI OLAN DAHİL HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
 • Yıl sonu yapılan çalışmaların tabiiki yararları var.Güzel bir proje olduğunu düşünüyorum.Gelecek yıllarda dahada geliştirileceğine inanıyorum.Geleceğin eğitim ortamı ''EBA ''olabilir kanısındayım.Eğitimde Teknoloji ve Tecrübe birleşirse mükemmel bir sonuç çıkacağına yürekten inanıyorum.Vatanımıza ve Milletimize hayırlı olması dileklerimle.
 • umudumuz etkin kullanımı. bize düşen görev öğrenci ve öğretmenler olarak sosyal medyayı kullandığımız şekilde EBA'yı kullanmaktır. İleriye yönelik müthiş bir bilgi birikiminin ve üst düzey bilişim teknolojileri kullanabilme becerisinin oluşacağı aşikardır. Sosyal paylaşım ağlarında gerçirdiği sürenin yarısını burda geçiren öğrenci eminim ki birşeyler öğrenecektir. eğitim ağımızı el birliği ile daha da cazip kılmak dileği ile...
 • GERÇEKTEN MEB'İN EN İYİ PROJESİ.
 • Güzel ve faydalı paylaşımlar olması dileğiyle hayırlı olsun.
 • Bir eğitimci olarak harika bir platform olduğunu söylemeliyim. Kendini güncellemesi, geliştirmesi de cabası. Pek çok eğitim içeriği öyle profesyonelce hazırlanmış ki, sürekli elimizin altında. Teşekkürler...
 • Bir öğrenci olarak bizlere değer verilmesini istiyorum. Bir de şu onay işini halledin zaten anonim olarak yazmıyoruz, saygılarımla
 • Anadolu Sağlık Meslek Liseleri eklenirse memnun oluruz,her şey güzel omuş,emeği geçenlere teşekkürler.
 • Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Geçen yıl kullandım ve çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Yeni eklemeleri heyecanla bekliyorum.
 • BİR EĞİTİM BİLİM FENKÜLTÜR SANAT RAFİNERİSİ, ARTIK BUNDAN KAÇINILMAZ.DÜNYANIN BİLİŞİM KİRLİLİĞİNDEN ÇOCUKLARIMIZI VE GELECEĞİ DAMITACAK BİR SİSTEM.HARİKA!
 • Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkürler..
 • Emeği geçen herkese teşekkürler..
 • Teknoloji adına küçük, geleceğimiz olan çocuklarımız için hayalimizdeki ülkeyi bırakabilmek için büyük bir adım. Emeği geçen bütün meslektaşlarıma teşekkür ederim.
 • Ben de tüm arkadaşlarıma saygılar sunuyor,Bu eğitiğim ve öğretim yılının da başarılı ve sağlıklı geçmesini diliyorum
 • AR-GE çalışmalarına katkı sağlayacağı muhakkak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
 • Çok güzel bir çalışma ama daha çok kişiye duyurulması gerekiyor.
 • çok qüzel
 • Bilgiye erisimi kolaylastiracak, daha organize bir sekilde sunacak bir platform. Emegi gecenlere tesekkurler.
 • Tsk :)
 • güzel bir site ancak tevafuken rastlamak yerine tavsiye edilmiş olsaydı belki de çok daha önce yararlanmaya başlayabilirdim.
 • Emeği geçen herkese teşekkür ederim
 • Emeği geçen tüm arkadaşlara teşşekür ederim.
 • EVET SİTENİZİ BENDE YENİ GÖRDÜM AMA CİDDEN İLGİ ÇEKİCİ VE ÜMİT VERİCİ:))TEKNOLOJİDEN PEK ANLMASAMDA,BİR ÖĞRETMEN OLARAK,ÜZERİME DÜŞEN BİR GÖREV VARSA YAPMAYA HAZIRIM....birde ben sınıf öğretmenim sanki bize yönelik çok çalışma yok:(:(yada ben bulmayı beceremedim..ilgilenebilirseniz cvp bekliyorum..
 • Oldukça yararlı, gelişim ve yeniliklere açık anlamlı bir etkinlik. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
 • emeği geçenlere teşekkür ederim.
 • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'MIZIN ÇOK BAŞARILI PROJELERİNDEN OLAN FATİH PROJESİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • Çok güzel bir çalışma fakat etkin kullanımı sağlanmalı.
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
 • EŞZAMANLI ÖĞRETİM SINIRLILIĞINDAN, FARKLI ZAMANLI ÖĞRENMEYİ KILAVUZLAMAYA GEÇİŞ İÇİN ÇOK İYİ BİR PLATFORM..
 • GÜZEL OLMUŞ
 • Youtube'un yasaklı olduğu okullarımızda en azından buradan içerik bulabiliyoruz.. Çok teşekkürler..
 • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'MIZIN ÇOK BAŞARILI OLAN FATİH PROJESİ VE TÜM BAŞARILI ÇALIŞMALARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİYOR, SAYGILARIMI SUNUYORUM.
 • kara tahta dan tablete hayaldi gerçek oldu TEŞEKKÜRLER
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
 • teşekkürler
 • teşekkür ederim
 • teşekkür ederim
 • Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş..teşekkürler..
 • Emeğinize sağlık.
 • hepinize teşekkürler
 • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA VE EMEĞİ GEÇEN TÜM MESLEKTAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM. ELLERİNİZE SAĞLIK
 • çok güzelmiş ellerinize sağlık :)
 • Eğitime mükemmel bir destek , emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum , ileriki zamanlarda daha çok şeyler bekliyoruz
 • Emeğinize sağlık
 • Inşallah daha da iyi olacak, emeği geçenlerin eline sağlık...
 • Emeği geçen herkese teşekkürler
 • Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve de velilerimiz için güzel bir çalışma olmuş. Zamanla içeriği zenginleştikçe daha geniş kitlelere ulaşacağına inanıyorum. Emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ediyorum..
 • çok güzel tşkkrler
 • emeyi geçen herkese tşk ederiz
 • çok güzel
 • gercekten cok guzel site herkezin kullanmasını isterim
 • Bilgi bilgiye bakar sevgi sahibine bakar sonuçta, ellerinize sağlık👍👍👍👍👍👍👍👍
 • Uygulamaların pek çoğu ortaöğretim düzeyine uygun olarak seçilmiş, ilkokul ve ortaokul içeriklerinin geliştirilmesiyle çok daha iyi yerlere gelebilir.
 • Emeği geçenlere teşekkür ederim. Güzel bir site olmuş.
 • Bu projede yer alan bütün herkese çok teşekkür ederim
 • emeği geçenlere teşekkür ederim çok güzel bir sistem olmuş ellerinize sağlık teşekkürler.
 • iyi ki bu siteyi yapmışsınız çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
 • her zaman başarıya ulaşmak için çabalamak gerek
 • ebaya gir her dersi öğren
 • eğer bu site olmasaydı biz bir şey anlamazdık
 • çok işime yarayan bir site sağol EBA
 • işini kolaylaştırmak istiyorsan ebaya gir
 • eba ya gir işini kolayaştır
 • çok iyi bir site eba işleri kolaylaştırıyor
 • çok güzeldi emeğiniz için teşekkürler
 • çok beğendim :)
 • MODERN EĞİTİM ÇAĞINA UYGUN VE SON DERECE YARARLI
 • çok guzel çok beğendim teşekkürler
 • eba sayesinde hakkımızda ne varsa öğreniyoruz emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
 • emeği geçen herkese teşekkürler...
 • evet bende herkese katılıyorum bu arada bende yeni katıldım
 • Beğendim de pek fazla birşey yapamıyorum istediğim kişiye mesaj gönderemiyorum
 • gerçekten çok güzel ebayı çok seviyorum
 • gerçekten süper ebayı çok seviyorum
 • ya bn de çk bğndm km yaptı şu harikayı...
 • Emeği geçennherkese teşekkürler
 • gerçekten süper...
 • GERCEKTEN GUZEL
 • Harika tebrikler
 • emeğinize sağlık
 • ÇOK BEĞENDİM
 • emeği geçen herkese teşekkür ederim gerçekten süper bir proje.. içeriği de baya zengin sağolun.....
 • ÇOK GÜZEL ÇOK BEGENDIM 😊☺😍
 • Çok güzel herkese teşekkürler
 • çok güzel...
 • ÇOK GÜZEL
 • çok güzel emeğinize sağlık
 • ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE OLDUKCA FAYDALI TEŞEKKÜRLER
 • çok güzel
 • YARARLI BİR SİSTEM OLDUĞU AÇIK TEŞEKKÜRLER
 • teşekürler
 • Çok guzel bir site ama mesaj gonderemiyorum
 • ben hiçbir şey anlamadım ama diğer arkadaşlar beğenmiş
 • BENCE ÇOK GÜZEL BİR SİTE HERKESİN GİRMESİNİ TAVSİYE EDERİM :D :D
 • ÇOK GÜZEL
 • ELİF SULANÇ YILDIZ:Eğtimde gerçekleşen bir rüya:))
 • SONGÜL DİLMAÇ:içeriği çok güzel olmuş biz öğrenciler ve öğretmenlerimize çok yardımcı olacak teşekkürler☺☺😊
 • Emegi geçen herkese teşekkür ederim çok işime yarıyor😃
 • Allah bu ülkeyi böyle hizmet edenler ile var etsin.
 • Çok emek verildiği kesin inşallah emegin karşılığını alırsınız bence karşılığını almışsınız(yorumlar bakarsak)ben cok begendim☺😊
 • Çok teşekkür ederiz emeği geçen herkese :)
 • Benceçok güzel bir site denemenizi tavsiye ederim teşekkürler Bence çok güzel bir site denemenizitavsiye ederim teşekkürler ...
 • Bence öğrenciler için çok iyi bir site denemenizi tavsiye ederim teşekkürler .
 • Bu sitenin eğitime katkısı tartışılmaz. Öğretmenlerin daha fazla kullanmasını sağlamak lazım. Örnek uygulamaların bolca paylaşılması lazım. Siteye emek verenlere şükranlarımı sunarım.
 • Çoookkk güzel olmuş emeği geçen bütün herkese çokkk teşekkürler
 • bence de emegi gecen herkeze tesekkürler arkadaslarım sizleri severim :)
 • Emegi geçen herkese teşekkür ederim çok işime yarıyor😃
 • Şimdiye kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim.Güzel olmuş ama geliştirilmesi gerekiyor.Hep beraber geri dönüşlerle/bildirimlerle birlikte sitemi dahada iyi duruma getireceğiz inşallah.
 • emeği geçen herkesin ellerine sağlık :)
 • Gerçekten çok güzel olmuş..emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..
 • super 10numara 5 yıldız olmus emeklerınden dolayı herkese cok tesekkur ederım ama teogun tarıhını bıraz ilerı alsalarmıs daha ıyı olurmus
 • çok güzel olmuş teşekürler dilerim
 • çok tatlı bir site
 • GÜZEL AMA TABLET?
 • Emeği geçenlere teşekkürler faydalandık sağ olun
 • web 2.0 teknolojilerini kullanan mükemmel bir site
 • SINIF OLUŞTURMADA SIKINTI YAŞIYORUZ. ÖĞRENCİLERE ÖDEV GÖNDEREMİYORUZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN
 • Mükemmel bir site
 • Herkese çooooook teşekür ederim
 • bu uygulamayı kuran yardım eden herkese ama herkese cokk teskkur ederım sızlerı cok sewıyorum butun ogretmenlerım :)
 • çok güzel olmuş elinize sağlık
 • çookk güzel ve faydalı birsite çook begendim
 • hayatımda gördüm en güzel site emegi gecen herkese teşekürleeer =)
 • Bu site gerçekten çook işime yarıyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Tabletlerimiz de en kısa zamanda gelir umarım
 • Çalışmam için harika bir fırsat bence herkez eba dan yaralansın
 • çok iyi
 • Türkçe cümlede anlam 17. sorunuzda mek için =amaç sonuç ama soruda neden sonuç diyor bunun sebebi nedir
 • Eba yı çok sevdim bana lazım oldu bunu yapan veya bunda emeği geçmiş herkese teşekkür ederim ☺😉☺😊
 • siteyi yapandan allah razı olsun baska nedim
 • Tesekkur ederim allah razi olsun
 • eba seni çok seviyorum😀😀😀
 • çok güzel tüm öğretmenlere teşekürler
 • Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz öğretmenlerin desteğiyle EBA içeriği arttıkça daha faydalı bir sistem haline geleceğine eminim.
 • Bütün hocalara tsk bizlere faydalı bir sistem getirdiginiz icin sagol
 • Bence iyi niyetli bir uygulama
 • emeği geçen herkese teşekür ediyorum
 • Çok guzel bi sistem ama bn ders dinleyemiyorum tabletten
 • çok güzel bir şeymiş eba sayesinde bir çok şey öğrendim
 • Eba gercekten cok yardimci oluyor teskkur ederim
 • Lütfen din kültürü dersini ekleyin
 • cok güzel birsey ögretmenlere tskr edıyorum onlar sayesınde daha ıyı ders calısabılırız
 • Öğretmenim sayesinde daha iyi çalışabilirim. Öğretmenim size çok teşekkürederim
 • Çok güzel ve pratik bir site bence bu siteyi oluşturanların eline ayağına sağlık ... TEŞEKKÜRLER...
 • çok destekleyici bir site. emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.ben bir öğrenci olarak şahsen çok mutlu ve memnunum.. tekrardan ellerinize sağlık...ebaaaa
 • Teşekkürler...
 • Eba çok güzelgüzel iyi bir egitimli site dir ...Teşekürler
 • EBA çok faydalı, derslerimde çok yardımcı oluyor ancak EBA ya çok kişi aynı anda girince erişemiyoruz veya donuyor. Bunun için ana giriş sayfası her sınıf için ayrı olsun veya sitenin band genişliği artırılsın. Bu haliyle çoğu gün akşamları erişilemiyor. Özellikle Pazar günleri hiç girilemiyor. Düzeltirseniz sevinirim.
 • harika bütün okularda bu tavsiye edildi
 • dersler harika eba bir süper
 • çok güzel
 • eba işimi çok kolaylaştırdı
 • eba gerçekten çok yararlı bir yer
 • Ebanın yapılması çok iyi olmuş derslerimde çok yardımcı oluyor.
 • çok yararlı bir proje.......
 • çok mantıklı...
 • Eba nın olması çok güzel pratik ders çalışabiliyoruz
 • "Emegi geçen her kula meleklerini hep etrafına toplasın ve hep mutlu olsun"
 • eba ücretlimi
 • profil gösterilseydi iyi olurdu
 • Tüm emeği geçen herkese teşekkür ederiz çok yararlı ve eğitici bir SİTE olmuş herkese hayırlı ve uğurlu olsun
 • çok güzel fakat diğer okullara da tablet dağıtsalar
 • oyun var mı bu sitede?
 • çok ğüzel herkese tavsiye ederim 😏🎌🍟🚏🌈➕➗❔
 • herkeze tavsiye ederim:)
 • emeği geçen herkese teşekkürler
 • : Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
 • çok başarılı
 • emeği geçen herkezin eline sağlık
 • emeğinize sağlık ama ben hala profili nasıl yükleyeceğimi ve eba market çıktımı yoksa yakındamı çıkacak anlamadım
 • z kitap ücretsiz verilsin
 • her şey harika çok teşekkürler
 • acayip güzel uygulama emeği geçen herkese cok teşükkürler
 • Teşekkürler
 • ben de koyamıyorum
 • bunun sayesinde daha iyi ders çalışa biliyoruz
 • çok güzel
 • herkese teşekkür ederiz
 • cok güzel olmuş
 • güzel olmuş
 • Güzel olmuş bence
 • herkeze tavsiye ederim
 • çok güzel bir site bütün emeği olanlara teşekkürler...
 • çok güzel
 • HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. CATHERINE 'IN HEM TÜRKÇE HEM İNGİLİZCE KONUŞMASI ANLAŞILABİLİR OLMA AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ..TEŞEKKÜR EDERİM.SİZİN BAŞARINIZ BİZİM BAŞARIMIZDIR....
 • Çok beğendim ama bizede tablet verirlerse çok sevinirim
 • GÜZEL AMA KONULAR ÇOK AZ
 • güzelll:)
 • EBAYA GİRİN
 • ben girdim cok güzelmiş bence arkadaşlarınıza bu eba sitesini öneriniz bence sınavlar oldukça bu eba sitesine girer calışırlar
 • lütfen ebaya girin
 • Telefondan giremiyorum o yönden çok kotu
 • çok güzel fakat din yokk
 • bence o kadar güzel ve yeterli değil !!!!!
 • bence cok güzel bir program tesekkür ederim
 • allah sizden razı olsun
 • derslerim çok güzel bu program sayesinde
 • Bu program çok güzel bir sey çok yardımcı oluyo herşeyden haberdar ediyo dersler ve okullardanda haber ediyo teşekürler
 • çok güzel
 • Çok yardımcı oluyor ÇOK TEŞEKKÜRLER
 • çok güzel:)
 • anlatamam muhtesem
 • Ooo cok guzel
 • Allah sızden razı olsun teşekkür ederiz
 • çok tşekkürler
 • Güzelmiş
 • çok beğendim çok güzel olmuş
 • eba cok guzel sınavlarımıza da katkı saglıyor cok tesekkur edrizz
 • çok iyi çok güzel
 • Eba çok iyi bir uygulama öğrenciler için çok iyi olucak yani bizim için
 • ben bayıldım çok güzel
 • ebayı ilk ortaya çıkaranın anlından öperim
 • bizler için müthiş bir ilerleme olabilir
 • harika olmuş
 • Bence herkes EBAyı takip etmeli ve senin gibi başarılı bir çalışma yapmalı
 • Güzel
 • emeği geçen herkese SEVGİLER ve TEŞEKKÜRLER....
 • TEBRİK EDERİM.
 • betül karakusoglu cok güzel emegı gecen herkesten ALLAH RAZIOLSUM
 • eba şarkısına bayılıyorum elimden gelse saatlerce dinliyeceğim
 • bencede çok iyi ve faydalı
 • süper bu ebayı yapana helal olsun
 • Çok güzel bir site 😜
 • Gerçekten çok güzel ve faydalı bir şey.Bazen yapamadığım soru olduğu zaman burdan sorucam.EBA`yı herkese tavsiye ediyorum.
 • bencede çok yararlı ve güzel
 • 10 Sınıf Kimya testlerinin birinin cevabında yanlışlık var.Kezzap (nitrik asit) diyip formülüne hidroklorik asit diyor ve soruyu öyle çözüyor.Yanlış yönlendirme var.Umarım bu aksaklık kısa sürede düzeltilir.En kısa sürede geri dönerseniz mutlu olurum.Saygılar...
 • bilmediklerimi ben burda öğrendim emeklere teşekkürler
 • Bencede çok güzel olmuş bu morpa Kampüs gibi amam bu uygulama bence morpa kampüstende iyi hemde parasız ha gamze yazdığın şeylere bende katılıyorum
 • Ebat çok eğlenceli hem ders için hem. Oyun için
 • Çok sağolsun MEB başarılı ve çok çalışkan bir nesil olmamız için çalışıyor...☺☺😊😝🙌
 • Çok sağol eba
 • Benim bir sıkıntım var bazı çalışmalar çalışmıyor ve oyunlara giremiyorum
 • mükemmel hep burda takílmayí düsünüyorum
 • Çok sağol eba
 • gerçekten harika ama ben arkadaşıma ders ile ilgili mesaj atmak istiyorum. nereden atacağım onu pek anlamış değilim
 • çok sağol eba
 • Sağol eba
 • Çok güzel emeği geçen herkese tesekkurler
 • teşekkür ederim EBA
 • eba çok güzel bir şey ama bazen alıştırma çözerken bir kutucuğu götürmüyor ne olur bir şey yapın
 • EBAYA YENİ ÜYEOLDUM BİR KAÇ SAAT ÇALIŞTIM ÇOK HOŞUMA GİTTİ YANİ EBA,DATÜM EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER
 • Tasekkürler
 • Çok güzel bir site olmuş derslerime çok faydası oldu emeği geçen herkese tesekkurler
 • EBAYA TEŞEKKÜRLER
 • Eba çok güzel bir şey
 • çok iyi bir şey içinde her şey var
 • Çok beğendim Teşekkürler
 • Herkese teşekkür ederim
 • Teşeküler
 • Eba çok güzel içinde aradığım bütün kitaplar var
 • eba yaşam kaynağı
 • teşekürler
 • Çok teşekkürler
 • Emeğinize sağlık teşekkür ederim.
 • çok güzeldi teşekkürler
 • çok ama çok güzel eba iyiki var
 • helal olsun eba
 • Eba marketten oyun indiriyorum ama oyun inince çalıştıra bastığında açılmıyor neden?
 • Tüm emekleri geçenlere TEŞEKKÜRLER😆
 • bu sistemi yaparak öğrencilere çok yardımcı oluyorsunuz teşekürler...
 • eba çok güzel her konu var
 • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ
 • Bence çok güzel bir site her dersi çalışabiliyoruz benim çok işime yaradı bu siteyi kuranlara çok TEŞEKKÜR ederim :)
 • emeği geçen herkeze ilk önce ebaya sonra okula sonra müdürümüz mevlüt yıldız yusuf hoca ve lokman kocağa çooook teşşekürler hepsini çoook sewiyorum yaşasın
 • çoook teşşekür ederiz EBA
 • ilk önce eba müzikali çoook güzeldi ama umarım bunu bütün eba üyeleri izle ve bişeyler öğrenmiş olurlar
 • bu şarkıyı kim yaptıysa çok güzel olmuş ellerine sağlık
 • kardeşimle testler çözüyoruz ebayı çok seviyorum
 • eba eğitim ve öğretim için faydalı olacak
 • başarı getirmesi dilegi ile
 • emeklerle gurur duyuyoruz
 • Emeği geçen tüm ekibe teşekkürler
 • eba bence yüksek bir başarıya ulaştı
 • 2. dönemdeyiz ve yine ebadan yaralanacağım
 • çok güzel
 • herkese başarı getirmesi dileğiyle emeğinize sağlık
 • çok iyi bir site
 • çok çok güzel tebrikler
 • vay bu eba cok guzel
 • eba çok güzel
 • tebrikler çok beğendim
 • vay bu eba cok guzel
 • eba çok güzel
 • eba mutis bir sistem
 • eba süper
 • mükemmel
 • teknoloji iyi birşey
 • eba çok güzel
 • eba çok güzel bir sistem
 • çok teşekkür ederim allah razı olsun
 • Eğitim ve öğretim e önemli katkıda bulunulacak bir çalışma dir,,,başarılar dilerim emeği geçenlere, ,,
 • çok uğraşmıssınız
 • EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER.HARİKA BİR KAYNAK
 • Emekleriniz ve başarılarınız için teşekkür ederim
 • ÇOK GÜZEL ANLATMIŞLAR . EBA İÇİN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EBAYI ÇOK SEVİYORUM. BANA BİR ÇOK BİLGİYİ ÖĞRETİYOR HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLAR
 • çok güzel
 • muhteşem bir site
 • Bu sistem çok güzel testler indiriliyor arkadaşlar bence vaz geçmeyin arkadaşlar ve bu sitede çok uğraştık
 • Bunun İçinde Çok Bilgi Var
 • EBA diyorum başka birşey demiyorum
 • İçerik güzeldi ilk defa beğendim
 • Çok güzel bir çalışma emeği geçen herkese teşekkürler
 • tekerleme gibi okuyorlar ama sonrada şarkı gibi de söylüyor
 • EMEGI GECENLERE TESEKKUR EDERIM UMARIM BASARILI OLURSUNUZ : )
 • acaba şifre nereden değiştiriliyor onun dışında eba güzel
 • çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkürler :)
 • çok güzel eğitim sitesi
 • emeğinize sağlık teşekkürler
 • çok güzel olmuş ellerinize sağlık emeği geçen herkese teşekkürler
 • teşşekürler
 • gerçekten çok güzel olmuş emeği geçen tüm kişilere teşekkür ederim
 • teknoloji harika bir şey
 • bunu yapanlardan allah razı olsun
 • tebrikler
 • Allah razı olsun.emeği geçenlere.
 • herkese tavsiyem
 • Emegi gecen ogretmenlere tesekurlerimi sunarim
 • Vay beeee bravo
 • ben bu siteyi herkese öneririm
 • eba sistemini kuranlar süper zeka
 • emeği geçen herkeze kalpten teşekkür ediyorum
 • Teşekkürler herkese
 • Bunun için çok teşekkür ederiz
 • eba yı sevıyoruz
 • çok güzel bir öğretim yolu olmuş
 • emeği geçen herkese teşekkürler
 • çok güzel bence eba siteniz ben çok beğedim
 • öğrenciler için çok yararlı bir proje bu projede bizim interneti daha uygun kullanmamızı gösterir emeği geçen herkese teşşekkürler
 • sistem çok güzelmiş
 • HAYIRLI UGURLU OLSUN
 • herkese teşekkürler
 • bravo çok iyi
 • Emeği geçenlere teşekkür
 • teşekkürler
 • tesekurler.......
 • Eba çok güzel birşeymiş Millieğitime çok teşekkürler
 • Emeği geçen herkese teşekkürler
 • derslerimde başarımı yükseltti teşekkürler :)
 • Güzel başarılar
 • sağolun hepinizin eline sağlık
 • çok güzel
 • çok güzel
 • çok güzel
 • Çok güzel olmuş teşekkürler
 • Çok güzel bir site yapmışsınız
 • Çok güzel bir site emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve bütün öğrencilere tavsiye ediyorum.:) :) :) :) :) 👍👏😉
 • eba çok güzel
 • çok güzel
 • çok güzel olmuş kim yaptıysa eline sağlık
 • teşekkürler
 • öğrenciler için yararlı bir proje olmuş emeğigeçen herkese teşekürler
 • çok iyi bir eğitim sitesi.............
 • çok teşekkür ediyorum
 • herkese tavsiye ederim
 • Çok iyi çalışma
 • çok katkıda bulunuyor herkese benden teşekürler
 • Eba bana çok ama çok bilgi verdi çok teşekkür ediyorum
 • çok iyi .öğretmenlere saygılarımla...
 • çok iyi bir çalışma herkese tavsiye ediyorum :)
 • Emeği geçen herkese çok teşekkürler
 • gerçekten çok güzel bir site
 • Cok harika bir sey
 • çok teşekkürler :)
 • tavsiye ederim çok güzel
 • Çok ama çok teşekür ederiz
 • emegi geçen herkese buyuk bir teşekkurler
 • evet güzel bir çalışma teşekkürler eba
 • TEŞEKKURLER HEPİNİZE
 • eba harika
 • eba süper
 • eba harika
 • müthiş bir şey EBA
 • Eba MUHTEŞEM
 • teşekkürler eba
 • emeği geçen herkese tşk
 • içerik-süper--eba-mühteşem
 • Vidolarınız çok bilgilendirici olmuş Emeği geçen herkese gebze.den teşekkürler .
 • eba bence iyi bir site eğitime önem veren sitelerden bir tanesi
 • Çok emek verilmiş çok güzel ama meslek liseleri tamamen unutulmuş gibi keşke eklenseydi kategori halinde elimizdeki tüm ders notlarını eğitim materyallerini yüklerdik
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM........
 • Emeği geçen herkese teşşekürler:)
 • Teşekurler
 • herkese çok teşekkürler
 • Güzel bir şey eba
 • çok yararlı
 • bu video çok güzel herkese tavsiye ederim
 • çok güzel birşey eba
 • EBA günden güne gelişmekte ve içerik zenginliği artmakta.DYNED sistemi de entegre edilebilirse bizler için kolaylık olur.Ayrıca okul sitelerinden günün haberi seçilip manşete konulabilir.Emeği geçenlere teşekkürler.
 • Çok güzel yazmışsınız. Teşekkür ederim
 • Çok teşekkürler
 • icinde cok iyi ve yararlı seyler var emeği gecen herkese tesekkurler
 • çok teşekkürler:)
 • Eba yı gerçekten çok beğeniyorum.Konu anlatımları, deneyleri ve testleri çok güzel. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
 • emeyi geçen herkeze teşekkür ederim
 • Çok güzel bir çalışma tebrikler
 • Öğrencilerin eğlenerek anlaması için süper olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
 • Çok güzel beğendim
 • çok güzel bir çalışma tebrikler
 • çok güzel
 • çok güzel eğitim sitesi emeğe geçen herkese teşekkürler :)
 • teşekürler
 • çok güzel olmuş
 • guzel bir site
 • Çok iyi oldu
 • eba müzikali çok güzeldi
 • eba çok güzel bir eğtim ağı sizde katılın benim önerim
 • güzel ama örnekler az
 • Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...
 • Emegi geçen herkese tesekkür ederim
 • eba süper hayatta işine çok yarar
 • buna emek veren herkese teşekkürler çok güzel olmuş tebrikler ayrıca hem içeriği zengin hemde faydalı
 • Çok beğendim ebayı kuranlara teşekür ediyorum
 • Gerçekten çok güzel çok beğendim teşekkürler :-)
 • Cok guzel. Yeniliklerinizin devamini bekliyoruz.
 • test çözemiyorum nasıl çözerim teşekürler
 • Gerçekten çok güzel bir proje
 • Çok guzel bir sistem. Geliştikçe daha da verimli olacagini dusunuyorum. Emeginize saglik. Tesekkurler.
 • Çok güzel bir proje. Tebrikler
 • Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
 • Sınıfım 3. sınıf ancak 4. sınıflardan başka sınıflar görünmüyor bende.
 • Hayırlı olsun ülkemize ancak hala eksik uygulamalar var. Keşke soruları indirebilseydik çok daha verimli olurdu. İnşallah en kısa zamanda düzeltilir.
 • Elifbayı inceledik izhari şemsiye diye yazilmis idgami şemsiye olmali düzeltilir insallah
 • hayırlı ve ugurlu olmasını dilerim
 • Bide öğretmenlerimizi bulabilsek
 • bence çok bilgilendirici olmuş
 • tebrik ederiiim çalışmamızı kolaylaştıraan emeği geçen herkese
 • eğitimde kolaylık allah emeği geçen herkesten razı olsun
 • muts super
 • cok güzel olmuş.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.çok güzel olmuş
 • çok faydalı.urfa
 • Çok güzeldi ama kısa
 • ingiilizcede supestitions u neredeyse bitirdik burada konu anlatılmamış
 • Teşekkür ederim
 • çok teşekkür ederim
 • çok ihtiyaç olan eksik giderildi.1.2.ve3. sınıflar içinde içerikler olmalı.teşekkürler
 • emeği geçenlere teşekkürler
 • teşşekkür ederiz çok güzel olmuş ihtiyçtı.
 • güzel olmuş ama biz küçük sınıflar faydalanmıyoruz.
 • öğretmenlerimizin tavsiyesi ile hevesle girdik 2. sınıfla ilgili hiç bir içerik bulamadık. lütfen bizide dikkate alın
 • 2. snıflar içinde içerik istiyoruz
 • bu pırojede emeği gecen herkese teşşkür ederim 😊😊😊😊😊☺☺☺☺
 • EBAgerçekten guzelbeğendim
 • Emekleri geçen herkese çok teşekkürler ve tebrikler
 • EYİTİM PROJESİYLE ÇOK İYİ BİLGİ
 • Çok güzel bir portal,emeği geçenleri kutlarım. Yalnız bir sorun var destek bölümüne 2 defa yazdığım halde bir cevap verilmedi. Bir de görüşebileceğimiz iligili telefon numaraları olursa çok iyi olur. Biz öğretmenlerin ilettiği bildirimlere cevap verilmesi çok hoş bir davranış olur. Saygılarımla.
 • Hayırlı olsun, inşallah buradaki paylaşımların eğitim öğretime faydalı olacağına inanıyorum.Ancak EBA Ders girişi 4. sınıftan başlıyor.Bizim de okul öncesi adı altında giriş yapmamız sağlanmalı ve okul öncesi ile ilgili her şeye direk oradan ulaşmalıyız diye düşünüyorum.Kolay gelsin...
 • Teşekürler eba
 • çok güzel bir proje dersime bile burdan çalışıyorum
 • EBA ücretli mi
 • işte öğrenciler için gereken şey budur süpersiniz
 • harika birşey bu
 • çoook güzel uygulama
 • EBA MUHTEŞEM BİR İÇERİĞİ VARDIR . BUNU YAPAN HERKESE TEŞEKKÜRLERRRRRR
 • bende eminim gerçekleşti
 • çok güzelllll
 • Emeği geçenlerde herkes teşekür ederim
 • bence de çok eba çok faydalı herkese tavsıyemdir TEŞEKKÜRLER
 • eğitim ve öğretim açısından yararlı olacağına adım gibi eminim
 • Matematik çok zor
 • herkese hayırlı uğurlu olsun ......
 • hakımızda çok şey varmış
 • emek sarf etmek çok zor siz zor olanı başardınız hayatta eba işe çok yarar engeli olan burada aşar engellerini süper eba bulana çok teşekkür ederim
 • Okulistik Filmler Hayvanlar adlı videoda evrim propagandası yapılıyor. Çocuklarımız için zararlı olacağından ilgili videonun kaldırılmasını talep ediyorum. Saygılarımla.
 • TEŞEKKÜRLER eba sizi seviyoruzz
 • Sadece laptoplarda açiliyo ama ben play storede uygulamasi yapilsa
 • Çok güzel bir çalışma herkese duyurmaliyiz
 • eba her şey için çook teşekkürler ...
 • DERS ÇALIŞMAMIZI DAHA İYİ ÇALIŞMAMIZI ÇOK GELİŞTİRDİ.... TEŞEKKÜRLER
 • ÇOK İYİ
 • Çok teşekkürler eba
 • Emeği geçenlere teşekkürler. içeriğin daha da zenginleşmesi dileğiyle...
 • bence çok güzel
 • çok güzel bir çalışma emeğinize teşekkürler
 • mantıklı ve başarılı
 • gelecegimiz eba eğitim bilişim ağı
 • Çok güzel olmuş eba
 • Emegi gecen hepsine Tesekurler cok guzel
 • Tesekurler ederim
 • ebayı kuranlara teşekurlemi sunarım
 • birçok konum yüklenmemiş gereğinin yapılmasını arz ederim!!.
 • teşekürler herkese EBA
 • Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
 • evet gerçekten güzel ama örnek güzel
 • Çok güzel bir site olmuş.Hayırlı olsun
 • PROJE ÇOK BAŞARILI İYİ OLUR İNŞALLAH
 • harika bir çalışma olmuş. emeği geçen herkese yürekten teşekkürler (:
 • Çıkış aşaması ve gelinen durum takdir edilecek bir çaba ; Ancak içeriklerin dosyalanma sisteminde bir düzen olmazsa zamanla eskiyen hantallaşan bir yapıya dönüşebilir.Örneğin yazılı örneklerinin paylaşıldığı bölümde Lise ve ortaokul ayrımının yapılması , Yazılı örneklerinin ait olduğu tarihe göre sıralanması gibi, aramada zaman alan ve sıkıntı yaratan detaylara önem verilmelidir.Ayrıca buraya soru gönderen öğretmenlerin bakanlık tarafından fark edilmesini, çalışan ve zaman ayıran öğretmenleri teşvik edici uygulamalar yapmasını dilerim.
 • Musa EROĞLU Ustamızın "Sarıkamış" Uzun havasını isterim. Sitede bulamadım. Ayrıca Neşet ERTAŞ Ustamızın "Bir ayrılık bir yoksunluk, bir ölüm" türküsü de siteye konulsun. Mümkünse. Teşekkür ederim. Türküler harika.
 • EBA da Milli Eğitim'in Yüz akı. Tıpkı TEOG gibi, Öğretmen atamaları gibi. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.
 • Arkadaşlar morpa kampüs okulistik gibi portaller ebaya bağlı mıdır? Bu portalleri yarışmalarda kullanabilir miyiz?
 • Çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim. Sonunda öğretmenlerin çalışmalarını görebileceğimiz bir platform oluşturuldu. Böylece öğretmenden başka herkesin olduğu saçma sosyal paylaşım gruplarından kurtulmuş olduk.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.. Fakat içerik biraz daha basit hale getirilse daha iyi olur düşünüyorum. Böylece kategorilere ulaşmak daha hızlı olur..
 • EBA öğretmenler tarafından tam olarak kullanılabilirse,Öğretmenler Ülkemizde materyal sıkıntısı çekmez.Bunun için Materyal,konu anlatımı,videoların .....çok kolay yüklenmesi lazım.Ben Bütün Öğretmen arkadaşlarıma İdealStüdio yu tavsiye ederim.Yüklemesi kolay.Pencerede bir tek soru geliyor.Sunu gibi.Hazırladığımız bilgilerden Ülkemin en ücra köşesinde çalışan meslektaşımda faydalanacaktır.EBA nın daha iyi olması için; 1)Yandex gibi her öğretmene bir alan verilmeli.Öğretmen bu alanı bilgisayarına kurmalı.Hata olduğunda düzeltmek daha kolay olur. 2)Yüklediğimiz bilgileri türkiyenin her yerinde çalışan bir öğretmene paylaşımda bulunabilmeliyiz.Paylaşım sadece okul değil tüm Türkiyedeki öğretmenlere yapılmalıdır. 3)Özellikle İdealStudio nun çok daha geliştirilip her bilgisayara indirildiğinde çok kolay bir şekilde çalışır duruma getirilmesi lazımdır. 4)Bilgisayar işlemlerinin nasıl yapılması gerektiği konusunda konuyu anlamaya yardımcı videolar olmalıdır. Ben EBA yı inşallah daha çok kullanacağım ve bütün hazırladığım materyalleri burada paylaşacağım. İnşallah EBA Türkiyede değil dünyada bir eğitim markası olacaktır.Teşkkür ediyorum.
 • iyi ki var. çok teşekkürler.
 • teşekkürler
 • Merhabalar site çok güzel yalnız benim bir ricam olacak; siteye ios dosyaları da yüklenebilse çok daha iyi olur. Benim çok fazla çalışmam var branşımla alakalı paylaşım yapamıyorum.
 • modern eğitim çağına girdiğimizi düşünüyorum ve bu cocuklara yararlı oacağını temeni ediyorum bu konuda sizlerin düşüncelerini almak isterim
 • Teşekkür ederim 😊
 • Gerçekten çok faydalı
 • eba bakımlarının okul dışı saatlerde yapılması iyi olacaktır.
 • Güzel platform. daha da geliştirileceği ortada. Eba' yı daha etkin kullanmak eğitim adına sevindirici ve heyecan verici
 • Milli Eğitim Bakanlığımıza sağladığı bu güzel platform için sonsuz teşekkürler.
 • Verimli ve faydalı olması dileğiyle. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
 • potallere ulaşamıyorum
 • Çok güzel bir uygulama
 • Mekandan ve zamandan bağımsız olarak nice öğrencimizin ve meslektaşımızın önce kalbine sonra aklına dokunabildik. İyi ki varsın EBA...
 • Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler. Eğitim ve öğretim için yararlı olacaktır. Öğretmen ve öğrenci için kaynaklar artırılırsa daha verimli olacağını düşünüyorum.
 • Guzel bir calisma olmus.emegi gecen herkese tesekkur ederim
 • Değerli bilgi ve dökümanlarda oluşmuştur. Teşşekür ederim.
 • Emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutlar. Saygılarımı sunarım.
 • Çok güzel olmuş herkese teşekkür ederim.
 • gerçekten dolu dolu bir portal herkese teşekkürler
 • Bu hizmete emek veren ve katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürler...
 • Teşekkür ederiz çok güzel.
 • sayfa çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkür ederim güzel bir sayfa ve çok yararlı olmuş
 • Şimdilik lkokul açısından materyal eksikliği belli oluyor. Özellikle ilkokul öğretmenlerimizin de katkısıyla önemli bir eksikliğin giderileceğini düşünüyorum. Amacına ulaşabilmesi için tüm sınıf öğretmenlerimizin katkısını bekliyoruz.
 • Tesekkür ederim.
 • Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Gelecek vadeden bir çalışma olmuş.
 • emeği geçenlere teşekkür ederim. çok güzel olmuş.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Gercekten cok guzel bi dusunce bu platform,emegi gecen herkesin ellerine saglik.
 • Konu testlerini kullanıyorum ancak cevap seçenekleriaktif değil bu nedenle sorun yaşamaktayım. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. şimdiden teşekkür ederim.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler
 • Oldukça faydalandığımız bir platform....Konu anlatım videoları daha ilgi çekici hale getirilebilir.
 • Çok güzel, emeklerinize sağlık...
 • Okul öncesi egitimcileri icin kaynak var mi? Ben göremedim.
 • Emeği gecen herkese tesekkur ederim. Paylasimlarinizdan yararlaniyorum.
 • açık anlaşılır güzel bir açıklama olmuş teşekkürler.
 • Emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Güzel bir çalışma olmuş. Hayırlı olsun.
 • Eğitimin kalitesini artırmak için düşünülmüş ve çağımıza uygun etkinlikler bakımından zengin olan bilişim ağının hazırlanmasında emeği geçen herkesi kutluyorum.Ve diyorum ki bir tıkla EBA
 • Bu platformda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Ülkemizde bilgi teknolojilerinin kullanıldığı ve uzaktan öğrenmenin mümkün olduğu buna benzer uygulamaların daha fazla olması gerektiği kanaatindeyim. öğretmenler ve öğrenciler için eğitim içeriklerinin hem nicel hem de nitel açıdan olabildiğince artırılması gerekmektedir. EBA altyapısını beğeniyoruz şimdi sıra etkin kullanılmasında.
 • İçerik ve uygulamaların bütün derslerden olması ve zenginleştirilmesi, eğlenceli hale getirilmesi, daha çok kullanıcıyı ebaya çekebilir. Daha çok yol katledilmesi gerek.
 • Kitap bilgileriniz yeni değil mesleki arapça kitaplarınız eski faydalanamıyoruz.Arapça öğretmen kitapları neden yüklenmemiş. Din öğretimi genel müdürü sayın Nazif Yılmaz bey Elazığa geldi :-neden EBAyı sık kullanmıyorsunuz dedi . EBA da ders kitaplarının çoğunu ve yeni baskılarını bulamıyoruz .Bu ihtiyacımızı giderirseniz çok memnun oluruz. Böylece sömestr tatilimizide değerlendirmiş oluruz.Cahit Demirpolat.
 • Çok Teşekkürler
 • Teşekkürler.
 • Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.
 • Gercekten büyük emek verilmiş ,emeği gecenlere teşekkürler...
 • Öğretmenlerin sadece bilgi tüketicisi olarak değil aynı zamanda bilgi üreticisi olarak hayata katılmasına üretmesine ve paylaşmasına fırsat tanıyan YEGİTEK, FATİH ve EBA çalışanlarına teşekkür ederim.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.