Sizin İçin SeçtiklerimizSİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Duyurular

  • BİT öğretmenlerinin eğitim ihtiyaçlarına yönelik Avrupa Okul Ağı tarafından anket düzenlenmektedir; Avrupa Okul ağı tarafından BİT öğretmenlerinin gelecekteki eğitim ihtiyaçlarının ve okul BİT öğretmenlerinin beceri ve uzmanlıklarının geliştirilmesine yönelik çevrim içi derslere ilişkin potansiyelin belirlenmesi amacıyla bir anket düzenlenmektedir. Ankete buradan ulaşabilirsiniz.
  • “EBA Deney 1. Fen Deneyleri Video Yarışması” ile ilgili açıklama; “EBA Deney 1. Fen Deneyleri Video Yarışması” şartnamesinde yarışmaya MEB’e bağlı tüm resmi ortaokullarda görev yapan Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji öğretmenleri katılabilir ifadesi ile ilgili Genel Müdürlüğümüze gelen iletilerde yarışmaya katılım koşulları ile ilgili yanlış anlaşılmalar olduğu tespit edilmiştir. “EBA Deney 1. Fen Deneyleri Video Yarışması” na MEB’e bağlı tüm resmi ortaokullarda görev yapan Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji öğretmenleri yanısıra MEB’ e bağlı Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji öğretmenleri de katılabilirler.
  • 1. Fen Deneyleri Video Yarışması EBA yarışmaları devam ediyor. Şimdi sıra deneylerde… Haydi DENE, EBA’yla FENE!"eba.gov.tr" sosyal eğitim platformu istatistikleri
Bekleyiniz