Ömer HALİSDEMİR Okuma Salonu

Ömer HALİSDEMİR Okuma Salonu

15 Temmuz Demokrasi Zaferi kahramanı Ömer HALİSDEMİR'i öğrencilerimize unutturmamak adına oluşturduğumuz okuma salonuna değerli şehidimizin ismini verdik. Gururluyuz.
qr
İNDİR:
PAYLAŞ:
  • Öncelikle salonumuz öğrencilerimize yönlendirdiğimiz "En çok nerede kitap okumayı seviyorsunuz?" sorusuna aldığımız cevaplar doğrultusunda düzenlemiştir. Bahçe temalı salonumuz öğrencilerimizin dikkatini çekmekle kalmamış gözlemlenebilir bir oranda da kitap okuma alışkanlığı kazandırmada etkili olmuştur. Okuma salonumuzda bulunan büyük ekran televizyon görüntünün yanında kuş, su sesi gibi doğa seslerinin kitap okurken öğrencilerimize eşlik etmesini sağlamıştır. Bu durum ise öğrencilerimizin dinlenmesi ve okuma arzularını arttırması bakımından faydalı olmuştur. Ayrıca yapılan planlama ve içerik sayesinde öğrencilerimiz salonumuzu sinema ve etkinlik sınıfı gibi çok amaçlı kullanma şansı bulmuştur.
  • Kitaptan daha iyi bir arkadaş yoktur, zaman zaman insana dert ortaklığı eder, insanın gönlünü açar, yüreğine su serper. Gönlünün her muradına onunla erişirsin, böylesine güzel bir dost görülmemiştir; ne incitir; ne incinir.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.