15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz Anma Programının Okullardaki Uygulanışı

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz Anma Programının Okullardaki Uygulanışı

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz Anma Programının Okullardaki Uygulanışı
qr
İNDİR:
KANALI: Haber
PAYLAŞ:
 • Kahramanmaraş Ziya GÖKALP İLOKULU 4/C sınıf olarak, biz vatanımızın asil kahramanlarını hiç bir zaman unutmayacağız. Onların aziz hatıralarını bu topraklar için mücadele etmiş bütün atalarımız gibi minnetle anacak ve unutturmayacağız. Biz vatanın bekçileri, geleceğin ümit ışıkları olarak yetişiyoruz. Sınıf, Öğrt. Oğuz GEDİK, Öğrenciler: Sercan, Edanur, Yunus, Sevgi, Gizem, Sudenur, Arif, Zehra, Naciye, Ahmet Hakan, Ayşe Derya, Mustafa, Umut, Osmancan, Furkan, Kübra, Yusuf, Hacer, Şeref, Fazlı, Kardelen, Ahmet, Fatmagül, Abdullah
 • Biz Kahramanmaraş Karacasu Vali Saim Çotur Yatılı Bölge Ortaokulu olarak, 15 Temmuz gecesi şehit olan kahramanlarımıza Allahtan rahmet diliyoruz. Bu topraklar için şehit olan her bir insanımıza teşekkür edıyoruz.
 • çok anlamlı gerçekten
 • Biz Kahramanmaraş-Dulkadiroğlu Ziya Gökalp İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri olarak 15 Temmuz gecesi yaşadıklarımızı bir daha yaşamamak için daha çok çalışacağız ve vatanımı işgal etmek isteyenlere karşı daima dik duracağız. Devletimizi ve vatanımızı hep seveceğiz.Türkiyeyi çok seviyoruz.Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz.
 • Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.
 • Allah Türk Milletine bir daha böyle günler yaşatmasın.Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin.Allah Türk Milletini korusun ve yaşatsın.Cumhuriyetimize ve devletimize sahip çıkacağız.Atatürk'ün gösterdiği yoldan uygar devletler seviyesine ulaşmak için çalışacağız.
 • Gaziantep Dülük Ortaokulu öğrencileri 15 Temmuz destanını yazan ve tüm Dünya'ya darbeye karşı nasıl direnileceğini gösteren yiğitleri selamlıyoruz. Sehidlerimizin yolu bizim yolumuzdur. Kanları aydınlık ve özgürlüğümüze ışık oldu.
 • Trabzon Düzköy Çal İlkokulu 2/A sınıfı olarak minik öğrencilerimizle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Rabbimiz o günleri bir daha yaşatmaz inşallah.
 • TATVAN SARIKUM KÖYÜ HAYRETTİN SANCAR İLKOKULU VE ORTAOKULU OLARAK, Şehitlerimize Yüce mevladan rahmet diliyoruz. Allah cc bir daha böyle acılar yaşatmasın. Ülkemizi, bayrağımızı, toprağımızı ve insanımızı her türlü şerden korusun. Amin.
 • zalimler için yaşasın cehennem. bu vatan bizim. İlçemizde 15 temmuz günü ŞEHİT olan gazimiz Niyazi ERGÜVEN kardeşimizi unutmayacağız.ŞEHİDİMİZE YÜCE ALLAHtan rahmet diliyoruz.Başımız sağ olsun .Baş KOMUTANIMIZ SAĞ olsun.
 • GERGER İMAM HATİP ORTAOKULU olarak rabbimizden şehitlerimize rahmet diliyoruz. Rabbim bir daha böyle günler yaşatmasın hainlere fırsat vermesin. (amin)

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.