Duvarsız Sınıflar- Denizli Acıpayam Anaokulu

Duvarsız Sınıflar- Denizli Acıpayam Anaokulu

Okul bahçesinin tekrar şekillendirilerek, çocukların doğal bir ortam içinde, farklı duyularına, gelişim alanlarına hitap eden; çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştiren, oyun çeşitliliğini arttıran bir eğitim ortamı oluşturmak.
qr
İNDİR:
PAYLAŞ:
  • Örnek çalışmanızdan dolayı başta ilçe milli eğitim müdürümüz olmak üzere katkı sunan herkese tebrik ederim.
  • Yapılandırmacı eğitim kapsamında son derece öğrenci merkezli başarılı bir çalışma oldu. İlçede okulumuza olan talep arttı. Yoğun talepten dolayı sene başında yeni sınıflar açıldı. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve belediyemize teşekkür ederiz.
  • Gerçekten farklı, amaca hizmet etmek bakımından etkili verimli ve etkili bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Tasarımdan uygulamaya kadar her aşamada emeği olanları naçizane tebrik ve ediyorum.
  • Kabuğuna sığmayan bir okul bizimkisi...Boyuna bakmadan,sınırları zorlayarak büyük işler başaran..Bu sene öyle bir proje yaptık ki gerçekten yıktık duvarlarımızı...Çocuklarımız dört duvara hapsolmasın dedik, tıpki çocukluğumuzdaki gibi doğayla öğrenelim istedik.Neden bahçemiz bir sınıf olmasın dedik. Ve kolları sıvadık, aylarca fikir ve emek verdik. İdarecisiyle, öğretmeniylestajeriyle, çalışanıyla, velisiyle ve en önemlisi öğrencisiyle başarılmış bir proje... Biz Acıpayam Anaokulu ailesi olarak bir hayal kurduk...Ve emek dolu bir sürecin sonunda hayallerimizi gerçeğe dönüştürdük. Bahçemize " DUVARSIZ SINIFLAR" inşa ettik....
  • Gelişmeye açık , vizyonu misyonu geniş idare ve kadronun olduğu Denizli Acıpayam Anaokuluna bu yenilikçi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını gelmesi dileklerimle teşekkür ediyorum.
  • Tebrikler hocalarım.

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmanız gerekmektedir.