Süleymanpaşa'da doğa ve hayvan sevgisi fotoğraf yarışmamız sonuçlandı

  • kişi

TEKİRDAĞ-Süleymanpaşa ilçesinde Süleymanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde biyoloji öğretmeni Semin Duban yönetiminde gerçekleştirilen We're Worth It (Biz Buna Değeriz) projemizin Aralık ayı değeri olan doğa ve hayvan sevgisi üzerine yaptığımız fotoğraf yarışmamız sonuçlandı.

TEKİRDAĞ-Süleymanpaşa ilçesinde Süleymanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde yürüttüğümüz We're Worth It (Biz Buna Değeriz) projemizin Aralık ayı değeri olan doğa ve hayvan sevgisi üzerine yaptığımız fotoğraf yarışmamız sonuçlandı. Yarışmamıza 9 ve 10. sınıf öğrencilerimizden katılım oldu. Katılan tüm fotoğraflarımızı mentimeter yardımı ile oylamaya sunduk. Oylama sonucu en çok oy olan ilk üç fotoğrafı konferans salonunda yaptığımız programımızda öğrencilerimizin oylamasına sunduk. Oylama sonucu kazanan öğrencilerimiz, okul müdürümüz tarafından ödüllendirildi.
Programımızda ayrıca Kasım ve Aralık ayı eTwinning etkinliklerimiz ile ilgili sunum gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz ile birlikte doğa ile ilgili şarkılar söyledik. Böylelikle hem etwinning projeleri üzerine dikkat çektik hem de keyifli zamanlar geçirdik.
KANALI: Duyuru
PAYLAŞ: