Erasmus+ eTwinning "Hobi Günlüğüm" Projesi

  • kişi

Saray Ortaokulu öğretmen,öğrenci ve velileri ile 31.12.2018 tarihinde Erasmus+ eTwinning "Hobi Günlüğüm" projesi kapsamında Taş Boyama Etkinliği yapıldı.

ORDU-Perşembe Saray Ortaokulu öğretmen,öğrenci ve velileri ile 31.12.2018 tarihinde Erasmus eTwinning "Hobi Günlüğüm" projesi kapsamında Taş Boyama Etkinliği yapıldı.
Yürütülen Projenin amacı, ailelerin eğitim sürecine katılımlarını sağlamak ve çocuklarıyla birlikte hayal gücü ve yaratıcılıklarını ön plana çıkararak, boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir hobi edinmelerini , ailelerin ve çocukların yaratıcılıklarını geliştirerek çok yönlü gelişimlerini sağlamak,Çocukların ve ailelerin el becerilerinin gelişmesini sağlayarak özgün ürünler ortaya çıkarmalarına imkan sunmak, estetik duygularının gelişimine katkıda bulunmak,Ailelerin farklı ilgi alanlarını açığa çıkararak, kendilerine uygun bir hobi edinmelerine imkan sunmaktır.
Deniz kenarından toplanan taşlara çizilen resimler akrilik boyayla boyanarak,vernikleme işlemi yapılmıştır.Proje sonunda yapılan eserlerle yıl sonu sergisi yapılacaktır
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: