Buharaevler Anaokulu ile meyvelerden şekiller

  • kişi

Çorum Buharaevler Anaokulu öğretmeni Elif Murat 27.12.2018 tarihinde tüm anaokulu öğretmenleri, velileri ve öğrencileri ile birlikte Montessori ile günlük yaşam becerileri projesi kapsamında meyveden şekiller yaptı

ÇORUM-Merkez Buharaevler Anaokulu öğretmeni Elif Murat, Montessori ile günlük yaşam becerileri projesi kapsamında tüm okul öğretmenleri, velileri ve öğrencileriyle birlikte meyveden şekiller yaptı.
Yaratıcılığın,hayal gücünün,el becerisinin ve lezzetin en vitaminli hali olan meyveden şekiller etkinliği öğrencilerimizin eğlenirken sağlıklı beslenmelerine bol vitamin almalarına da vesile oldu.
Hayal güçlerini kullanarak meyvelerden nasıl tasarımlar yapacaklarını düşünen, zihinlerinde oluşan resimleri tabaklarında oluşturan minik yürekler çok eğlenceli dakikalar geçirdi.
Proje kapsamında her türlü desteği veren öğretmenlere velilerine ve öğrencilerine çok teşekkür ettiğini belirten Elif Murat, böyle bir projede yer almaktan çok mutlu olduğunu söyledi.
Elif Murat, proje paydaşlarına ayrıca teşekkür ederken birden fazla kazanıma hizmet eden bu tarz etkinliklerin daha da arttırılması gerektiğini ifade etti.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: