Gelecek Kodlarımızda(Future is in our Codings) eTwinning proje webinarı

  • kişi

Gelecek Kodlarımızda/Future is in our Codings projesinin tanıtım webinarı 19 Şubat 2019 günü gerçekleştirildi.Yürütücülüğünü Alparslan İlkokulu sınıf öğretmeni Demet Aydoğan'ın yaptığı ve Bursa Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu sınıf öğretmeni Hacı Ömer Erarslan 'ın ve birçok proje ortağının katıldığı webinar çok verimli geçti.

BURSA-Gelecek Kodlarımızda/Future is in our Codings projesinin tanıtım webinarı 19 Şubat 2019 günü gerçekleştirildi.Yürütücülüğünü Alparslan İlkokulu sınıf öğretmeni Demet Aydoğan'ın yaptığı ve Bursa Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulu sınıf öğretmeni Hacı Ömer Erarslan 'ın ve birçok proje ortağının katıldığı webinar çok verimli geçti.

Proje koordinatörümüz 72 ortakla başladığımız uluslararası eTwinning projemizin tanıtımını yaptı ve ortaklarımızla tanışma fırsatı bulduk. Ortaklarımızın katılımı ile kahoot ile anket uygulaması da yapıldı.Sonrasında yeni dönemde yürüteceğimiz proje ile fikir alışverişinde bulunuldu. Projemiz ile öğrencilerimize kodlama becerisi kazandırmayı amaçladığımız vurgulandı ve iyi dileklerle webinarımız sonlandırıldı.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: