Proje ortakları öğretmenlerin kitap hediyeleşmesi

  • kişi

'Okudum,Hediye Ediyorum' eTwinning projesi şubat ayı etkinlikleri kapsamında 19 Şubat 2019 tarihinde, proje öğretmenleri, Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir öğretmeni Arsez Akgüngör ile Çubuk İlkokulu öğretmeni Derya Ergin birbirlerine kitap hediye ettiler.

İSTANBUL- Küçükçekmece, Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulunda yürütülen 'Okudum hediye ediyorum'' eTwinning projesi şubat ayı etkinlikleri kapsamında 19 Şubat 2019 tarihinde, proje öğretmenleri, Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir öğretmeni Arsez Akgüngör ile Çubuk İlkokulu öğretmeni Derya Ergin birbirlerine kitap hediye ettiler.
Projemiz, öğrencilerin okuyup bir kenara kaldırdıkları kitapları kendi yaptıkları kitap kumbarasında toplayarak kütüphanesi olmayan okullara gönderip oradaki öğrencilerle paylaşmayı amaçlıyor. Proje kapsamında öğrencilere paylaşmak ve hediyeleşmenin ne kadar önemli olduğu vurgulandı.Öğrencilerimize projeye öğretmenlerininde aktıf olarak katıldığı belirtilip hediye kitaplar gösterildi.Projemizin farkındalık yaratan bu etkinliği ok öğrenciler tarafından da taktir edildi.Bu etkinlik ile öğrencilerimizde hediyeleşme ve paylaşma duygularını pekiştirilmiştir.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: