Hayalimizdeki uzay mekiğini çizdik

  • kişi

İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu öğrencileri ''2023 Eğitim Vizyonu Işığında Okullarımızda Tasarım ve Beceri Atölyeleri ''etwinning projesi kapsamında hayallerindeki uzay mekiğini resmettiler.

İZMİR-İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu 3. sınıf öğrencileri 22 Şubat 2019 Cuma günü '' ''2023 Eğitim Vizyonu Işığında Okullarımızda Tasarım ve Beceri Atölyeleri '' e twinning projesi kapsamında hayallerindeki uzay mekiğini resmettiler.Proje kapsamında yaptıkları etkinlikte hayallerinin ne kadar farklı veya benzer olduğunu birbirlerinin resimleri hakkında yorum yaparak gördüler.Her bireyin ayrı bir birey olduğu ,hayallere bile saygı duyulması gerektiği farkındalığı kazanıldı.Tüm yapılan resimler panoda sergilendi.Bir sonraki çalışmamız olan uzay mekiğimi atık malzemelerle tasarlıyorum çalışmasına etkinliğimiz, alt yapı oluşturdu.
''2023 Eğitim vizyonu Işığında okullarımızda Tasarım ve Beceri Atölyeleri '' projesi kapsamında sanat,spor,kültür,yaşam,kodlama alanlarında çalışmalarımız merak ve istekle devam edecek.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: