Çocuk kitapları yazarı Gülten Dayıoğlu'nun imza ve söyleşi günü etkinliği

  • kişi

Pursaklar Saray İlkokulu 3/K sınıfı öğrencileri "Bu Kitabı Birlikte Okuyalım " eTwinning projeleri kapsamında çocuk kitapları yazarı Gülten Dayıoğlu'nun imza ve söyleşi günü etkinliğine katıldılar.

ANKARA-Pursaklar Saray İlkokulu sınıf öğretmeni Özlem Yıldız ile Keçiören Mehmet Örücü İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Ahsen Doğanay'ın kurucu olduğu "Bu Kitabı Birlikte Okuyalım" eTwinning projesi kapsamında sınıf öğretmeni Özlem Yıldız öğrencilerini çocuk kitapları yazarı Gülten Dayıoğlu'nun imza ve söyleşi gününe götürdü. 21.02.2019 tarihinde Akyurt Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen imza ve söyleşi gününe 3/K sınıfının 22 öğrencisi ile katılım sağlayan Özlem öğretmen öğrencilerini kendi çocukluğunun yazarı olan Gülten Dayıoğlu ile tanıtırmış olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Kitap okumayı çok seven 3/K sınıfı öğrencileri, öncelikle yazarın söyleşisini dinleyip almış oldukları kitapları imzalatarak yazarla birlikte fotoğraf çektirdiler.Şimdi heyecanla kitaplarını okumaya başlayan öğrenciler,anı defterlerini ilkokulda ünlü bir yazarla tanışmış olmanın mutluluğunu da eklediler.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: