Bir aile bir etkinlik bin mutlu çocuk.

  • kişi

Marmara İlkokulu 1/C sınıfı öğrencileri öğretmenleri Sibel Çetin rehberliğinde eTwinning projesi" Bir Aile Bir Etkinlik Bin Mutlu Çocuk" kapsamında 22.02.2019 tarihinde velisi olan Yıldız ailesinin hazırlamış olduğu sudoku materyalleri ile sudoku oyunu oynadılar.

BALIKESİR-Bandırma Marmara İlkokulu 1/C sınıfı öğrencileri öğretmenleri Sibel Çetin rehberliğinde eTwinning projesi" Bir Aile Bir Etkinlik Bin Mutlu Çocuk" kapsamında 22.02.2019 tarihinde velisi olan Yıldız ailesinin hazırlamış olduğu sudoku materyalleri ile sudoku oyunu oynadılar.
Kaliteli eğitimde güçlü ve sağlıklı öğretmen- veli işbirliğinin önemli olduğunu,iki tarafın da birbiriyle etkili ve açık bir iletişim kurarak,öğrenci için gerekli eğitim ortamının sağlandığını söyleyen sınıf öğretmeni Sibel Çetin, velinin kendi materyallerini oluşturduğunu böylece eğitimin ailede de devamlılığının sağlandığını,öğrencilerin bu sürece keyifle katıldıklarını söyledi.
Bir Aile Bir Etkinlik Bin Mutlu Çocuk projesi kapsamında evden okula ,okuldan eve işbirliği ile eğitimde güçlü ve sağlıklı temellerin atıldığını belirten öğretmen bu projede yer almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: