İlçe Emniyet Müdürü ile satranç oynadık

  • kişi

Bandırma Marmara İlkokulu 4/E sınıfı öğrencileri " Benimle Satranç Oynar Mısın?" projeleri kapsamında 28/02/2018 Perşembe günü Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Sayın Soner Duran ile makamında satranç oynadılar.

BALIKESİR - Bandırma Marmara İlkokulu 4/E sınıfı öğrencileri öğretmenleri Ayhan AYKAÇ rehberliğinde yürüttükleri " Benimle Satranç Oynar Mısın?" projeleri kapsamında 28/02/2018 Perşembe günü Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Sayın Soner DURAN ile makamında satranç oynadılar.
İlçe Emniyet müdürü ile satranç üzerine konuşan öğrenciler satrancın planlı düşünme, süratli, doğru ve çabuk karar verme, dikkatini yoğunlaştırma gibi becerileri kazandırdıklarını söylediler. Centilmence oynanan oyunda öğrencilerin çok mutlu oldukları gözlemlendi.
Sınıf öğretmeni Ayhan AYKAÇ, bu proje sayesinde bir çok makamı ziyaret ettiklerini, öğrencilerin hem kurum kültürlerini tanırken hem de kurum müdürleri ile satranç oynayarak kendilerini geliştirdiklerini söyleyerek, onları misafir eden Emniyet Müdürü Sayın Soner DURAN'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: