Radyo yayınımız dinleyenlerin ruhuna işliyor

  • kişi

Okul radyomuz ülke genelinde örnek olacak işler başarıyor. Radyo Namık Kemal internet üzerinden yayınlarına devam ediyor

SAKARYA-Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu radyosu ülke genelinde çok az kişinin cesaret edebildiği bir ortam olmakla birlikte öğrenci üzerindeki kazanımları ise çok büyüktür. Okulumuzun Müzik öğretmeni Emin Savaş ERÖZ 'ün 20.02.2019 tarihinde başlattığı kıvılcım, Okul Müdürümüz Orhan BÜLBÜL başta olmak üzere öğretmen, öğrenci ve velilerinde desteğiyle büyüyor. 24 saat kesintisiz, her kültürden müziğin yer aldığı radyomuz her hafta cumartesi ve perşembe günleri canlı yayında farklı bir konuyla Müzik Öğretmenimiz Emin Savaş ERÖZ 'ün ve istekli öğrencilerin sesinde hayat buluyor.
Radyo Namık Kemal 'in içeriğinde rehberlik, röportaj, şiir seslendirmesi, ilahi saati vb. programların bulunduğu yayınları öğrencilerimiz de sunabilmektedir. Zaten asıl amacımız da öğrencilerin boş vakitlerini zararlı ortamlarda değil, topluma faydalı alanlarda kullanımlarını sağlamaktır. Yayınlarımızı dinleyerek ve yayınlarımıza katılarak bize destek verebilirsiniz. Yayınımıza ulaşmak için www.radyonamikkemal.com adresini kullanabilirsiniz.
KANALI: Kültür/Sanat
PAYLAŞ: