Paylaşarak Mutluyuz

  • kişi

Okulumuz öğretmeni Gül SAKARYA 'nın kuruculuğunu yaptığı ve Serap SEÇKİN ie yürüttükleri ; Bizim İzimiz Değerlerimiz eTwinning Projesi kapsamında bu ay Yardımseverlik Değeri doğrultusunda; İlimiz Ayşekadın Anaokulu ve proje ortağımız Ayşe KONUKSEVER ve okul müdürü Nurten ÖZDEMİR ile öğrenci ve velileri ,Anasınıfımızdaki öğrencilerimiz için toplayıp getirdikleri oyuncak ve kitapları,28.02.2019 Perşembe günü okulumuza gelerek, armağan ettiler.

EDİRNE Merkez Gazi İlkokulu'na; 28.02.2019 Perşembe günü,İlimiz Ayşekadın Anaokulu öğretmeni ve proje ortağımız Ayşe KONUKSEVER ,okul müdürü Nurten ÖZDEMİR ve beraberlerindeki veli ve öğrenciler ile okulumuzu ziyarete geldiler.
Okul Müdürümüz Neslihan USTA ve Müdür Yardımcımız Halise TOPARLAK tarafından karşılanan öğrenciler ardından okulumuz Ana Sınıfı Öğretmeni Özlem ÖZÇELİK tarafından okutulan ana sınıfımıza gelerek, veli ve öğrencileri ile yardımlaşarak topladıkları kitap ve oyuncakları öğrencilerimize armağan ettiler.
Anasınıfı öğretmenimiz Özlem ÖZÇELİK'te misafir öğrencilerimiz için hazırladığı armağanları öğrencilerine rehberlik ederek misafir öğrencilerimize verdi.
İki okul öğrencileri birlikte şiirler okuyup,şarkılar söyledikten sonra ,tanışmanın, yardımlaşmanın mutluluğu içinde tekrar görüşmek üzere ayrıldılar.
Okulumuz öğretmeni Gül SAKARYA 'nın kuruculuğunu yaptığı ve Serap SEÇKİN ile yürttükleri Bizim İzimiz Değerlerimiz : eTwinning Projesi ,Yardımseverlik Değeri sayesinde proje ortağımız Ayşe KONUKSEVER ve okulunu misafir etmekten ,ayrıca yardımseverliği çocuklarımıza tanıtmaktan büyük mutluluk duyduk.
KANALI: Etkinlik
PAYLAŞ: