Niğde Faikşahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 300 öğrenci ile 19 Mayıs koreografisi gerçekleştirildi(Biz Buna Değeriz!)

Niğde Faikşahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 300 öğrenci ile 19 Mayıs koreografisi gerçekleştirildi(Biz Buna Değeriz!)

Niğde Faik Şahenk öğrencileri ve öğretmenleri 19 Mayısın 100. yıl kutlamaları dahilinde okul bahçesinde bir gösteri etkinliği gerçekleştirdiler. Faikşahenk öğrencileri ve öğretmenleri 19 Mayısın 100 yılı kutlamaları nedeniyle okul bahçesinde bir etkinlik gerçekleştirdiler. Etkinlik kapsamında 100.yıl ve sonsuzluk içeren yazıyı öğrenciler bedenleri ile oluşturdular. Öğrenciler çalışmayı yapmadan önce ön hazırlık ve çalışmalar gerçekleştirdiler. Bu çalışmalar kapsamında okul bahçesinde komutlar eşliğinde, hangi noktada duracağı, ne zaman o noktaya geleceği ne zaman o noktadan ayrılacağı ön çalışmaları gerçekleştirildi. Öğretmenler öğrencilerle birlikte bayrağımızı tutarak etkinliğe eşlik ettiler. Bu görüntü drone kamerası ile kayıt altına alındı ve bu kayıt üzerinde düzenlemeler yapıldı. Kayıt üzerine bir marşta eklenerek kayıtın son şekli verilmiş oldu. Oluşturulan bu kayıt ulusal kanallarda da haber oldu. Bu etkinliğimizi Biz Buna Değeriz! projemizde mayıs etkinliği olarakta gerçekleştirmiş olduk.
qr
KANALI: eTwinning
PAYLAŞ: